7/24 İfade Ve Sorgu işlemleri

7/24 İfade Ve Sorgu İşlemleri

0850 30 44 7/24

7/24 İfade Ve Sorgu İşlemleri

0850 30 44 7/24

Soruşturma ve kovuşturma evrelerinin her aşamasında avukatın, şüpheli veya sanıkla görüşme, ifade alma veya sorgu süresince yanında olma ve hukuki yardımda bulunma hakkı engellenemez, kısıtlanamaz denmektedir.

Kolluğun, hazır bir müdafiin bulunmadığı durumlarda şüphelinin ifadesinin alınmasına başlamama veya başlanmışsa ifadeye son verme konusunda yükümlülüğü bulunmaktadır ve bu süreç şüphelinin yanında Avukat (müdafii) hazır oluncaya kadar devam eder.

7/24 AVUKAT HATTI: 0850 30 44 7 24 arayarak 7 gün 24 saat ceza hukuku alanında hukuki destek alabilirsiniz.

İfadeye veya sorguya şüphelinin yanında olma ve hukuki yardımda bulunmak amacıyla katılan Avukat (müdafiin) yetki ve sorumluluğu; sadece bu süreçlerde şüphelinin veya sanığın haklarının korunup korunmadığına nezaret etmek değil, aynı zamanda, aktif olarak şüpheliye veya sanığa hukuki yardımda bulunmak, bunun için de şüpheliyi veya sanığı zor durumda bırakacak durumlara karşı koruma sağlamak ve gerekli önemleri almaktır.

7/24 AVUKAT HATTI: 0850 30 44 7 24 arayarak 7 gün 24 saat ceza hukuku alanında hukuki destek alabilirsiniz.

YASAL UYARI : Bu internet sitesinde yer alan bilgiler makaleler Türkiye Barolar Birliğinin Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve ilgili mevzuatla reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmış olup, avukat ve müvekkil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir. Böyle bir davet olarak dikkate alınmamalıdır. www.724avukat.com   ailesi olarak; müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Aile ve Boşanma hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku ve İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için internet sitemiz iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

7/24 İfade Ve Sorgu işlemleri” üzerine bir yorum

  1. Gece yarısı size ulaştım, hızlı bir şekilde gelip destek oldunuz…
    Çok Teşekkür Ederim

Bizi Değerlendirin

Ad, Soyad ve E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.