7/24 Havalimanı Avukat Desteği

7/24 Havalimanı Avukat Desteği

0850 30 44 7/24

7/24 Havalimanı Avukat Desteği

0850 30 44 7/24

Gerek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gerekse yabancı uyruklu turist ve vatandaşların; günümüz şartlarında, ülkeye giriş çıkışı sırasında bazen bir takım sıkıntılar yaşanmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Açısından; bazen bir hata, bazen de ufak bir ihmalimiz sebebi ile idari veya adli makamlardan, aranmamız veya yakalanma kararımız çıkabilir. buda bizi seyahatimiz sırasında çok zor durumlara sokabilir.

Havaalanında Yakalama ve Gözaltı İşlemleri

Hakkında yakalama kararı bulunan ya da hakkında kesinleşmiş ve infaz aşamasına geçilmiş mahkumiyet kararı olan şahısların yakalanması ve gözaltına alınması süreçlerinde nöbetçi avukatlar olarak ifade ve sorgu işlemleri aşamalarında ceza avukatı desteği verilmektedir. Havalimanında avukat desteği bazen bir suç nedeniyle gerçekleşene yakalama ve gözaltı nedeniyle olabileceği bazen de sahte pasaport nedeniyle de olabilir.

Hangi hukuki gerekçeyle olursa olsun, bu durumda olan kişilerin ifade vermeden önce avukat danışmanlığı alması önemlidir.

Deport İşlemlerinde Avukat DesteğiVize ihlali veya vize iptali gibi durumlar nedeniyle deport işlemi yapılan kişiler için hukuki danışmanlık ve hukuki yardım ve avukat desteği sunulmaktadır.

Vize ihlali, oturum izni ihlali, yurda giriş yasağı gibi durumlar bu tür avukatlık hizmetleri kapsamına girmektedir. Bu anlamdaki havalimanı avukat ihtiyacı daha çok yabancı uyruklu kişiler için gerekli olmaktadır.

Yabancılar hukuku kapsamında verilecek idari kararlar için başlatılacak idari dava süreçleri de yine bu hukuki kapsamdadır.

Gümrük Kanunlarına Muhalefet İşlemlerinde Hukuki Yardım

Gümrük kanunlarına muhalefet, yolcu beraberinde getirilen ve kaçak eşya sınıfına giren eşyalar nedeniyle başlatılan yasal süreçler, gümrük tebliğlerindeki limitlerin üzerinde nakit para altın veya benzeri değerler nedeniyle yapılan yasal işlemlerde avukat desteği sağlanmaktadır. Kaçak eşya, gümrük kaçakçılığı gibi suçlamalar durumunda verilecek ilk ifade son derece önem taşıdığından bu tür bir suçlama altında olan kişilerin acil avukat desteği hizmeti alması tavsiye edilmektedir

7/24 AVUKAT HATTI: 0850 30 44 7/24 arayarak 7  gün 24 saat ceza hukuku alanında hukuki destek alabilirsiniz.

Ülkemize gelen turistler, ikamet izni ile kalan kişiler açısından ise farkında olmadan veya ihmalimiz sebebi ile  gün aşımı veya bir takım aksilikler sebebi ile sınır geçişinde alıkonulabiliriz. yada herhangi bir sebepten dolayı göz altına alınabilir, tutuklanabiliriz. Bu şekilde zor durumda kalan müvekkillerimiz açısından 7/24 Avukat ekimiz ile birlikte siz değerli müvekkillerimizin yanındayız.

7/24 AVUKAT HATTI: 0850 30 44 7/24 arayarak 7  gün 24 saat ceza hukuku alanında hukuki destek alabilirsiniz.

7/24 AVUKAT HATTI: 0850 30 44 7/24 arayarak 7  gün 24 saat ceza hukuku alanında hukuki destek alabilirsiniz.

YASAL UYARI : Bu internet sitesinde yer alan bilgiler makaleler Türkiye Barolar Birliğinin Meslek Kuralları ve ilgili mevzuatına bağlı kalınarak ve ilgili mevzuatla reklam yasağına ilişkin düzenlemelere uygun olarak hazırlanmış olup, avukat ve müvekkil ilişkisi oluşturmaya yönelik değildir. Böyle bir davet olarak dikkate alınmamalıdır. www.724avukat.com   ailesi olarak; müvekkillerimize etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktayız. Ceza hukuku, Aile ve Boşanma hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Yabancılar Hukuku, İş Hukuku ve İcra hukuku bakımından dava takibi, hukuki danışmanlık ve sorularınız için internet sitemiz iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

7/24 Havalimanı Avukat Desteği” üzerine 2 yorum

Bizi Değerlendirin

Ad, Soyad ve E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır.